معرفی پلتفرم آموزشی وبلوپر آکادمی

وبلوپر آکادمی از عبارت آکادمی وب دلوپر ها، به معنی آکادمی توسعه گران وب نشات گرفته است. وبلوپر آکادمی در شهریور ماه 1399 توسط محسن حاجی کریمیان به صورت آنلاین به منظور بازبینی و راه حل جدیدی از متد های آموزشی صفر تا صد نیرو های تازه نفس صنعت نرم افزار راه اندازی شد. در این مسیر کارآموزانی پرورش یافته اند، دانشجویانی تعلیم دیده اند و طرح درس ها در هر بار برگزاری دوره ها بررسی مجدد قرار گرفته اند. ما بر این باوریم نیروها برای رسیدن به اهدافشان می توانند از پل هایی مهندسی شده عبور نمایند تا سریع تر جذب بازار تشنه حوزه نرم افزار شوند و از این طریق بتوانیم بخشی از نیاز صنعت به نیرو های کار آزموده را بر آورده سازیم.

معرفی تیم وبلوپر آکادمی

کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات هستم که از سال 1393 برنامه نویسی تجاری رو شروع کردم. در گذشته فارغ التحصیل سمپاد بودم، از سال 1385 علاقه مند به دنیای رباتیک شدم و در مسابقات داخلی دانش آموزی شرکت می کردم. از سال 1387 تا 1395 در مسابقات ربوکاپ به عنوان برنامه نویس تحقیقاتی شرکت داشتم که حاصل آن چندین مقام بین المللی شد.

معرفی کارآموزان وبلوپر آکادمی

فاطمه شرفی هستم کارشناس ارشد فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک،درحال حاضر افتخار همکاری با گروه وبلوپر اکادمی به عنوان کاراموز را دارم.
فاطمه شرفی
کارآموز طراحی وب
بهداد خوش سیر هستم کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات. به مدت 4 سال با شرکت ارتباطات داده های آسیاتک به عنوان کارشناسی فنی همکاری داشتم و هم اکنون با تیم وبلوپر آکادمی به عنوان کارآموز همکاری میکنم.
بهداد خوش سیر
کارآموز توسعه سمت کاربر
محسن عباسی هستم اهل شیراز لیسانس علوم ورزشی ولی علاقه مند به علوم کامپیوتر کار اموز فرانت اند از اکادمی وب دولوپر اکادمی (استاد راهنما محسن حاجی کریمیان).
محسن عباسی
کارآموز توسعه سمت کاربر

کارآموزان پیشین

ساجده نوعی متولد ۱۳۶۸، کارشناس ارشد فناوری اطلاعات، دارای ۱۲ سال سابقه کار با سمت مسئول فنی، علاقه مند به حوضه طراحی صفحات وب، دارای مدارک کامل فنی حرفه ای در حوضه نام برده و کارآموز دوره طراحی صفحات وب در وبلوپر آکادمی.
ساجده نوعی
کارآموز طراحی وب

راه های تماس با مجموعه وبلوپر آکادمی

WebeloperAcademy@gmail.com